• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
زندگی نامه؛

شهید مدافع حرم داوود نریمیسا از باغملک

  • کد خبر : 6343
  • 20 بهمن 1401 - 18:28
شهید مدافع حرم داوود نریمیسا از باغملک
شهید داوود نریمیسا در سن ۳۲ سالگی در منطقه باش کوی سوریه و در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل شد.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: شهید داوود نریمیسا از شهدای مدافع حرم خوزستان و یکی از شهیدان گلگون کفن در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا سوریه فرزند داریوش است که در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ دیده به جهان گشود.
این جوان اهوازی پس از هجوم تکفیری‌ها به سوریه به همراه خیل عظیمی از جوانان پرشور خوزستان و اهواز برای دفاع از حرم نورانی حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) به این کشور رفت و در نبرد با دشمنان تکفیری شرکت کرد.


این دلیرمرد خوزستانی در روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ به همراه تعدادی از رزمندگان اسلام به ویژه روحانی شهید حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی خلیلی‌بلوطکی، شهید علی‌ حسینی‌کاهکش، شهید محمود مراداسکندری و رضا عادلی کردزنگنه به شهادت رسید.
شهید داوود نریمیسا در سن ۳۲ سالگی در منطقه باش کوی سوریه و در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل شد.
پیکر مطهر شهید داوود نریمیسا بعد از شهادت به همراه همرزمان شهیدش به اهواز انتقال یافت و پس از تشییع در قطعه شهدای مدافع حرم گلزار شهدای اهواز آرام گرفت.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6343

ثبت دیدگاه