• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
صبح امروز انجام شد؛

نشست مدیران پایگاه خبری و خبرنگاران با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باغملک

  • کد خبر : 1886
  • 21 اسفند 1400 - 17:54
نشست مدیران پایگاه خبری و خبرنگاران با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باغملک
رئیس اداره ورزش و جوانان باغملک:از رسانه های شهرستان درخواست داریم که خبرهای خود را بعد از صحت آن انتشار دهند و در کنار این قشر بودن باعث موفقیت خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن خیر مقدم به خبرنگاران حاضر در این نشست گفت: ورزش باغملک باید دیده شود و مدیر کل محترم نیز در همین راستا قول های مساعدی جهت حمایت داده اند.

سعید زنگنه افزود: جمعا ۲۵ هیات فعال و نیمه فعال در حوزه آقایون و بانوان داریم که فوتبال ، والیبال ، کُشتی ، دو و میدانی ، ورزش رزمی ، هندبال ، کبدی ، بیماران خاص ، بسکتبال، کوهنوردی ، بوکس ، ووشو و…..جزو رشته های فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه اداره ورزش برای توسعه ورزش حرفه ای است بیان کرد: ۴باشگاه در شهرستان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هستند که برای آنها آرزوی موفقیت داریم و از هیچ کمکی به ورزشکاران دریغ نخواهم کرد.

زنگنه ادامه داد: حفظ و نگهداری اماکن ورزشی از اولویت های ما میباشد و با پیگیری و تلاش می طلبد که از طرف مدیر کل و نماینده مجلس حمایت شویم و تا کنون کمک های خوبی شده است.

رئیس داره ورزش و جوانان با اشاره به اینکه پیست موتور سواری در شهرستان نداریم یادآور شد: پیگیر این پیست خواهیم شد اما میطلبد که اداره منابع طبیعی برای واگذاری زمین پیست با ما همکاری داشته باشند.

وی در زمینه سالن بانوان عنوان کرد: با توجه به زیر ساخت ها و اماکن موجود در شهرستان برای ورزش بانوان در حال حاضر از تمامی محل های موجود استفاده میکنند.

زنگنه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه خاطر نشان کرد: در زمینه خوابگاه برای ورزشکاران نیز اقدامات لازم انجام شد و در اولین فرصت راه اندازی می‌شود و استخری که از سال۸۷ تا کنون ساخت آن شروع شده است نیاز به میلیاردها اعتبار دارد که از الویت های فرماندار ، نماینده ، مدیر کل و اداره ورزش و جوانان می باشد که امیدوار هستیم به نتیجه در این خصوص برسیم و شاهد افتتاح آن باشیم.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=1886

ثبت دیدگاه