• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
پاسداشت پیشکسوتان رسانه ” در بهمن ماه ۱۴۰۰ و ” نمایشگاه مطب۱۴۰۱وعات استان خوزستان ” در بهار ۱۴۰۱

پاسداشت پیشکسوتان رسانه ” در بهمن ماه ۱۴۰۰ و ” نمایشگاه مطب۱۴۰۱وعات استان خوزستان ” در بهار

  • کد خبر : 1189
  • 02 دی 1400 - 19:40
پاسداشت پیشکسوتان رسانه ” در بهمن ماه ۱۴۰۰ و ” نمایشگاه مطب۱۴۰۱وعات استان خوزستان ” در بهار
با حضور تعدادی از اهالی رسانه و به پیشنهاد دکتر شهرام گراوندی مدیریت برنامه ریزی خانه مطبوعات ، نخستین جلسه بررسی و هماهنگی دو رویداد پاسداشت پیشکسوتان رسانه ” در بهمن ماه ۱۴۰۰ و ” نمایشگاه مطبوعات استان خوزستان ” در بهار ۱۴۰۱ برگزار شد‌.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حضور تعدادی از اهالی رسانه و به پیشنهاد دکتر شهرام گراوندی مدیریت برنامه ریزی خانه مطبوعات، نخستین جلسه بررسی و هماهنگی دو رویداد پاسداشت پیشکسوتان رسانه ” در بهمن ماه ۱۴۰۰ و ” نمایشگاه مطبوعات استان خوزستان ” در بهار ۱۴۰۱ برگزار شد‌.
در جلسه‌ای با عنوان فوق الذکر، با توجه به قدمت و سابقه ی فعالیت مطبوعات در استان خوزستان و تعدد بالای روزنامه نگاران و خبرنگاران و عکاسان قدیمی ، با دستیابی به تعریفی واحد از عنوان پیشکسوت، مقرر گردید مراسم پاسداشت و بزرگداشت بخشی از پیشکسوتان رسانه های استان با دو پارامتر؛ سابقه حداقل ۲۰ سال حضور در مطبوعات و حداقل حد سنی ۵۵ سال برای آقایان و ۵۰ سال برای خانم ها در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار گردد.علاوه بر مباحث ذکر شده،از درگذشتگان و شهدای رسانه نیز در این مراسم تجلیل به عمل خواهد آمد.
همچنین مقرر شد در بهار ۱۴۰۱ نمایشگاهی از آثار اهالی رسانه در کنار مسابقه ویژه آثار برتر در رشته های تیتر ، مقاله ، یادداشت و گزارش برگزار گردد.
بخش های جانبی این دو رویداد نیز در کنار این نمایشگاه مشخص شده که همزمان با انتشار پوستر در اطلاعیه های آتی اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=1189

ثبت دیدگاه