• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان؛

اردوهای راهیان پیشرفت مصداق بارز جهاد تبیین است

  • کد خبر : 6921
  • 26 اسفند 1401 - 16:02
اردوهای راهیان پیشرفت مصداق بارز جهاد تبیین است
ما باید بتوانیم در بحث حمایت از تولید ملی و اشتغال و سرمایه‌ای که داریم موضوعات مورد نیاز را به رشته تحریر درآوریم و به تصویر بکشیم......

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان اردوهای راهیان پیشرفت را مصداق بارز جهاد تبیین دانست و گفت: ما در این اردوها به دنبال این هستیم که موفقیت‌ها، واقعیت‌ها و دستاوردهای جوانان ایرانی را منعکس کنیم.
سجاد بهمئی در اردوی راهیان پیشرفت قرارگاه رسانه‌ای شهدای بسیج رسانه خوزستان که با حضور اصحاب رسانه در شهرستان‌های آغاجاری و امیدیه برگزار شد، اظهار کرد: اردوهای راهیان پیشرفت از اردوهایی است که تازه ابلاغ شده و هدف اصلی از برگزاری آن جهت‌گیری تخصصی حوزه رسانه بر روی مسائل مهم ملی است.
وی افزود: ما باید بتوانیم در بحث حمایت از تولید ملی و اشتغال و سرمایه‌ای که داریم موضوعات مورد نیاز را به رشته تحریر درآوریم و به تصویر بکشیم.
بهمئی اردوهای راهیان پیشرفت را مصداق بارز جهاد تبیین دانست و اضافه کرد: ما در این اردوها به دنبال این هستیم که موفقیت‌ها، واقعیت‌ها و دستاوردهای جوانان ایرانی را منعکس کنیم که یکی از آنها شرکت نفت و گاز آغاجاری است که اقدامات بسیار خوب و مؤثری ارائه داده است.
وی در پایان تصریح کرد: هدف اصلی اردوهای راهیان پیشرفت برای حوزه رسانه افزایش روحیه امیدآفرینی برای ایفای نقش مؤثر در رشد و توسعه ملی و دوم نمایش دستاوردهاست.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6921

ثبت دیدگاه