• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
در رامهرمز انجام شد؛

کیفرخواست پرونده کثیرالشاکی یکی از صندوق‌‌های غیرمجاز وام خانگی در رامهرمز صادر شد

  • کد خبر : 3890
  • 06 شهریور 1401 - 10:37
کیفرخواست پرونده کثیرالشاکی یکی از صندوق‌‌های غیرمجاز وام خانگی در رامهرمز صادر شد
در پی دستور رئیس کل دادگستری استان خوزستان به‌منظور تسریع در تعیین تکلیف پرونده‌های کثیرالشاکی در استان، دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز از صدور کیفرخواست پرونده کثیرالشاکی  معروف به صندوق غیر مجاز وام خانگی قلندری- کلاه کج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: محمد حسین‌زاده دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در گفتگو با مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری خوزستان، اظهار داشت: این پرونده با شکایت ۱۷۹۳ نفر و با موضوع تحصیل وجوه کلان به‌صورت قبول سپرده اشخاص حقیقی منجر به حیف و میل اموال مردم مورد رسیدگی دادسرای رامهرمز قرار گرفت.

وی افزود: به لحاظ متواری بودن متهمان، کیفرخواست به‌صورت غیابی صادر و پرونده جهت رسیدگی و صدور رای به دادگاه کیفری یک استان ارسال شد.

حسین‌زاده یادآور شد: پیش از این تصویر و مشخصات متهمان پرونده به تعداد شش نفر، جهت شناسایی و دستگیری آنها از طریق خبرگزاری میزان منتشر شده بود که تلاش ضابطین قضایی جهت دستگیری متهمان، بی‌نتیجه ماند.

وی خاطر نشان کرد: در پرونده‌های مشابه در دادسرای عمومی و انقلاب رامهرمز بخش عمده‌ای از مطالبات شکات به لحاظ همکاری متهمان در مرحله دادسرا و تحقیقات پرداخت شد لیکن در پرونده مذکور به جهت متواری بودن متهمان، این امر میسر نگردید و پرداخت طلب شکات منوط به صدور حکم قطعی دادگاه است

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3890

ثبت دیدگاه