• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
سردار شاهوارپور؛

تشکیل ۹ قرارگاه برای حل مشکلات خوزستان

  • کد خبر : 3764
  • 01 شهریور 1401 - 20:14
تشکیل ۹ قرارگاه برای حل مشکلات خوزستان
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: ۹ قرارگاه برای ایجاد وحدت و حل مشکلات خوزستان تشکیل شده تا در پنج سال آینده مشکلات استان بر طرف شوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: سردار حسن شاهوارپور، در جشنواره مالک اشتر ناحیه امام علی (ع) اهواز اظهار کرد: امروزه عرصه اجتماعی یکی از عرصه‌هایی است که دشمن روی آن کار می‌کند و با کشور ایران از طریق آن می‌جنگد.
وی با اشاره به تغییر عرصه‌های دشمنان برای مبارزه به ایران افزود: دشمنان در عرصه زمینی، هشت سال جنگ را بر کشور تحمیل کرد اما اراده قوی و ایمان بالای جوانان مانع شکست ایران شد؛ بنابراین دشمنان به عرصه جنگ نرم و فضای مجازی ورود کرد.
تشکیل ۹ قرارگاه برای حل مشکلات خوزستان
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به سرمایه گذاری دشمن در عرصه‌های دیگر اشاره کرد و گفت: دشمن ۱۴۴ میلیون دلار به شبکه‌های ماهواره‌ای هزینه پرداخت کرد تا در این ایام بتواند روی اعتقادات مردم تأثیر بگذارد.
شاهوارپور تصریح کرد: ۹ قرارگاه برای ایجاد وحدت و حل مشکلات خوزستان تشکیل شده تا در پنج سال آینده مشکلات استان بر طرف شوند.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: در هر شهرستان این استان چهار گردان در راستای توانمندسازی دفاعی ، قدرتی مجهز شدند.
در پایان از بسیجیان نمونه در سطح پایگاه و حوزه شهرستان اهواز تقدیر شدند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3764

ثبت دیدگاه