• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
در اهواز برگزار میشود؛

پایان آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر خوزستان است

  • کد خبر : 5511
  • 06 آذر 1401 - 21:30
پایان آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر خوزستان است
مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر را تا روز ۳۰ آذر ماه امسال اعلام شد......

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خاطرنشان کرد: این جشنواره یکی از مهم‌ ترین برنامه های بسیج رسانه در استان خوزستان می باشد که با هدف حمایت مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان است.

سجاد بهمئی با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: این جشنواره یکی از مهم‌ ترین برنامه های بسیج رسانه در استان خوزستان می باشد که با هدف حمایت از تولیدات رسانه ای اصحاب رسانه و تشویق اصحاب رسانه در جهت تولید آثار فاخر برگزار می شود.
وی در همین ارتباط عنوان کرد: هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر با ۱۳ محور و در ۱۱ قالب برگزار می‌شود که محورهای اصلی این جشنواره شعار سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»،جهاد تبیین،پیوند رسانه و صنعت،مقابله با آسیب‌های اجتماعی،دستاوردهای انقلاب اسلامی،بسیج و حوزه‌های اقدام،بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی،مکتب شهید سلیمانی،امید و نشاط‌‌آفرینی ،خانواده، جامعه وفرزندآوری ،سبک زندگی ایرانی _اسلامی،تعهدات ومسئولیت های اجتماعی شرکت های صنعتی خوزستان،دفاع مقدس وکنگره شهدای خوزستان،سواد رسانه ای وجنگ نرم می باشد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را با این موضوعات و محورها به دبیرخانه جشنواره به آدرس http://khuzestan.basijrasaneh.ir/ارسال نمایند.
وی مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر را تا روز ۳۰ آذر ماه امسال اعلام و افزود: علاقه مندان می توانند قوانین و شرایط ارسال آثار را از سایت جشنواره دریافت نمایند

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5511

ثبت دیدگاه