• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
فرمانده سپاه باغملک:

زنگ بسیج در مدارس شهرستان باغملک به صدا در می آید

  • کد خبر : 879
  • 29 آبان 1400 - 6:31
زنگ بسیج در مدارس شهرستان باغملک به صدا در می آید
فرمانده سپاه باغملک گفت: به مناسبت هفته بسیج زنگ بسیج در مدارس سراسر شهرستان باغملک در شهرهای باغملک، میداوود، قلعه تل و صیدون به صدا در می آید.

سید اسلام موسوی فرمانده سپاه باغملک در گفت‌ و گویی با گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به روزشمار این هفته اظهار کرد: نخستین روز از هفته بسیج یعنی روز شنبه ۲۹ آبان ماه روز «بسیج؛ اقتصاد مقاومتی» نامگذاری شده است.

وی با اشاره به نامگذاری روزهای دیگر هفته بیسج یادآور شد: دومین روز از این هفته روز یکشنبه ۳۰ آبان روز «بسیج، علم و پژوهش» و سومین روز از هفته بسیج روز دوشنبه یکم آذر ماه روز «بسیج؛ عدالت و مبارزه با فساد» است.

اجرای برنامه های گوناگون به مناسبت هفته بسیج

فرمانده سپاه باغملک با بیان اینکه چهارمین از هفته بسیج روز سه شنبه دوم آذر ماه روز «بسیج؛ عزت ملی و مرز بندی با دشمن» است، خاطرنشان کرد: پنجمین روز از هفته بسیج روز چهارشنبه سوم آذر ماه به نام روز «بسیج؛ استقلال و آزادی» ثبت شد.

موسوی در تکمیل این بخش از سخنان خود عنوان کرد: همچنین ششمین روز از هفته بسیج امسال روز پنج شنبه چهارم آذر ماه به عنوان «بسیج؛ سبک زندگی نامگذاری شده است.

وی اضافه کرد: همچنین هفتمین و آخرین روز از هفته بسیج روز جمعه پنجم آذر ماه که سالروز تشکیل بسیج مستضعفین است نیز به نام بسیج؛ معنویت و اخلاق به ثبت رسید.

فرمانده سپاه باغملک در ادامه تصریح کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برنامه های گوناگونی را در نظر گرفته ایم که در سطح شهرستان باغملک اجرا می شود.

موسوی در ادامه به تشریح برنامه هفته بسیج پرداخت و در همین ارتباط بیان کرد: نخستین برنامه هفته بسیج برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه است و در روز شنبه ۲۹ آبان برگزار می شود که در این آئین برنامه های بزرگداشت بسیج در سطح شهرستان تشریح خواهد شد.

برپایی نمایشگاه عکس سبک زندگی اسلامی

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست خبری هفته بسیج با هماهنگی و اجرای بسیج رسانه شهرستان باغملک انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه باغملک یکی از برنامه هفته بسیج در شهرستان باغملک را نمایشگاه عکس سبک زندگی اسلامی اعلام کرد و ادامه داد: این نمایشگاه از سوی حوزه بسیج خواهران شهرستان بر پا خواهد شد.

موسوی تولید و انتشار کلیپ های متناسب با هفته بسیج را یکی دیگر از برنامه های در نظر گرفته شده بیان کرد و گفت: این برنامه نیز از سوی بسیج رسانه، معاونت فضای مجازی و بسیج خواهران در طول هفته بسیج انجام می شود.

وی با اشاره به برگزاری نشست های بصیرتی در طول هفته بسیج بیان کرد: همچنین زنگ بسیج در مدارس سراسر شهرستان باغملک در شهرهای باغملک، میداوود، قلعه تل و صیدون به صدا در می آید.

رونمایی از یک کتاب

فرمانده سپاه باغملک در ادامه به برخی دیگر از برنامه های هفته بسیج در شهرستان باغملک اشاره کرد و افزود: همزمان با هفته بسیج گروه های جهادی از سوی بسیج سازندگی به نقاط محروم اعزام می شوند تا به مردم این مناطق خدمت رسانی کنند.

موسوی برگزاری پیاده روی خانوادگی را از دیگر برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان باغملک برشمرد و عنوان کرد: همچنین به همت بسیجیان حوزه خواهران میداوود آثار و فضائل اخلاقی شهدا در فضای مجازی منتشر می شود و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

وی از رونمایی از یک کتاب همزمان با هفته بسیج خبر داد و در همین ارتباط گفت: این کتاب که «دا کرم دی نی ور گرده» نام دارد از سوی معاونت فرهنگی هنری در سپاه ناحیه باغملک رونمایی می شود.

فرمانده سپاه باغملک یادآور شد: همچنین به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج به همراه جمعی از مسئولان محلی به دیدار خانواده های معظم شهدا می رویم و از آنها دلجویی می کنیم.

دیدار با خانواده های معظم شهدا با حضور بسیجیان

موسوی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا با حضور بسیجیان در شهرهای باغملک، صیدون، میداوود و قلعه تل و روستاهای مختلف در طول هفته بسیج برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: همچنین به مناسبت هفته بسیج همایش سبک زندگی از سوی حوزه ۱ شهری محمد رسول الله (ص) در مسجد امام علی (ع) برگزار می شود.

فرمانده سپاه باغملک بیان کرد: همچنین ایستگاه های صلواتی به مناسبت هفته بسیج از سوی حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان بر پا خواهد شد.

موسوی اجرای مسابقات ورزشی، غبارروبی گلزار شهدا و برگزاری دعای ندبه را از دیگر برنامه های هفته بزرگداشت بسیج در سطح شهرستان باغملک اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=879

برچسب ها

ثبت دیدگاه