• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
صبح امروز انجام شد؛

زنگ استکبارستیزی و پدافند غیرعامل در دبیرستان متوسطه اول امام سجاد( ع) باغملک به صدا درآمد

  • کد خبر : 5133
  • 08 آبان 1401 - 14:58
زنگ استکبارستیزی و پدافند غیرعامل در دبیرستان متوسطه اول امام سجاد( ع) باغملک به صدا درآمد
آنچه مهم است استمرار این مراسم ها ، ایجاد روحیه ی استکبار ستیزی و ترویج اندیشه های ناب انقلاب اسلامی است......

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و شهادت نوجوان بسیجی شهید حسین فهمیده، همزمان با سراسر کشور زنگ استکبارستیزی و پدافند غیرعامل با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهمنی امام جمعه ، بهروز فرج الهی فرماندار و برخی مسئولین در دبیرستان متوسطه اول امام سجاد (ع ) نواخته شد و دانش آموزان فریاد استکبار ستیزی سر دادند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی  بهمنی امام جمعه باغملک در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره نوجوان بسیجی شهید حسین فهمیده گفت: شما دانش آموزان با حفظ سنگرهای علم و دانش ادامه دهنده خون شهدا باشید.
وی افزود: دانش آموزان شهرستان باغملک، همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، انزجار خود از استکبار جهانی را نشان می دهند.
امام جمعه باغملک اظهار داشت: ۱۳ آبان، روز تجلی ارزش‌های انقلاب اسلامی و یادآور حرکت خروشان جوانان متعهد، انقلابی و آگاهی است که در کنار تحصیل علم به مبارزه با استبداد و استکبار پرداختند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در این مراسم گفت: آنچه مهم است استمرار این مراسم ها ، ایجاد روحیه ی استکبار ستیزی و ترویج اندیشه های ناب انقلاب اسلامی است.
علی صداقتی برحضور پرشور دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد و افزود: حضور گسترده همه آحاد مردم موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود.

عکاس: مازیار معتمد نیا

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5133

ثبت دیدگاه