• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
ترافیک شهری؛

تغییرات ترافیکی در شهر باغملک // بخشی از عملکرد ۱۰ ماهه پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان باغملک

 • کد خبر : 4411
 • 28 شهریور 1401 - 19:57
تغییرات ترافیکی در شهر باغملک // بخشی از عملکرد ۱۰ ماهه پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان باغملک
یادآور میشویم که با حضور سرگرد سید محمد موسوی به عنوان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی باغملک و مجموعه پرسنل ایشان ، شاهد تغییرات چشمگیر ترافیکی بوده ایم.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با توجه به مصوبات شورای ترافیک و همکاری شهردار و مجموعه شهرداری و تغییرات ترافیکی در شهر ، خیابان شهرداری از سمت بلوار امام (ره) به سمت خیابان شهرداری تا نبش کوچه شهید حسینی یک طرفه شد.
همچنین مسیر حرکت وسایل نقلیه از سمت بلوار امام(ره) به سمت خیابان شهرداری تا نبش کوچه شهید حسینی یک‌ طرفه و علائم راهنمایی آن نصب شده است.
ورود از خیابان شهرداری ، نبش کوچه شهید حسینی به سمت بلوار امام (ره) نیز ممنوع می باشد و تقاطع بلوار امام(ره) با خیابان شهرداری جهت روان سازی بار ترافیکی مرکز شهر بازگشایی شد.
ایستگاه صیدون جهت روان‌ سازی ترافیک شهری و جلوگیری از پارک های غیر مجاز به خیابان شهرداری پائین تر از مخابرات منتقل شد.

سایر ایستگاه ها نیز طی روزهای آینده سامان دهی خواهند شد و چراغ راهنمای جدید و پیشرفته تر نیز بزودی نصب و تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز در سطح شهر نصب خواهند شد.
یادآور میشویم که با حضور سرگرد سید محمد موسوی به عنوان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی باغملک و مجموعه پرسنل ایشان ، شاهد تغییرات چشمگیر ترافیکی بوده ایم که برای اولین بار در شهر خطوط شطرنجی طراحی شد و همچنین بهترین طرح ها نیز در حال پیاده سازی میباشد ، با مستقر کردن مامورین پلیس راهنمایی و رانندگی فرهنگ رعایت قوانین در شهر روز بروز نهادینه تر میشود که این نشان دهنده عملکرد مثبت ۱۰ ماهه این مجموعه میباشد و امیدواریم که روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان باشیم.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4411

ثبت دیدگاه

 1. دم سرگرد موسوی گرررم

  این چندماه باغ ملک تغییرات مهمی رو توی بحث کنترل و روان‌سازی ترافیک به خودش دیده

  از نصب چراغ راهنمایی ،خطوط شطرنجی ،نصب دوربین کنترل ترافیک ،باز کردن تقاطع امام به شهرداری ،نظارت روی رنگ آمیزی سرعت گیر ها..باز کردن مسیر های بسته و پر ترافیک، فرهنگ سازی برای موتور سیکلت ها و کلی کار دیگه مخصوصا تو مراسمات و برنامه‌ها های فرهنگی

  خسته نباشید خدمت همه عزیزان پلیس راهور

  خسته نباشید