• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
صبح امروز؛

همزمان با دهه مبارک فجر ، با حضور مسئولین استانی آئین تجلیل از مادران دانشجو در دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک برگزار شد

  • کد خبر : 6305
  • 18 بهمن 1401 - 17:33
همزمان با دهه مبارک فجر ، با حضور مسئولین استانی آئین تجلیل از مادران دانشجو در دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک برگزار شد
نقش مادران دانشجو و ارج نهادن به مقام زن بسیار مهم است.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولین استانی و شهرستان ، پیشکسوتان ، دانشجویان از مادران دانشجو دانشگاه پیام نور باغملک تجلیل شد.
در این مراسم که برنامه های شاد و مفرحی برگزار شد هدایت الله آقنوت رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان و حجت الاسلام و المسلمین جعفر علوی کیا مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان خوزستان به ایراد سخن پرداختند و نقش مادران دانشجو و ارج نهادن به مقام زن را بسیار مهم بیان کردند و قول مساعد در زمینه کمک به دانشگاه پیام نور باغملک جهت رفاه حال دانشجویان دادند.

همچنین دو نفر از پیشکسوتانی که در دوران انقلاب مسئولیت داشتند خاطراتی از آن دوران بیان کردند و مجری برنامه عزت الله سعادت بوده است.

یادآور میشویم که آئین تجلیل از مادران دانشجو برای اولین برگزار شد که امیدواریم با همکاری مسئولین استانی و شهرستان هر سال شاهد برنامه های بهتری از سوی دانشگاه پیام نور شهرستان باشیم.

گزارش تصویری….

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6305

ثبت دیدگاه