• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
4
عصر امروز برگزار شد؛

تجلیل از مدال آوران برتر رشته ووشو شهرستان باغملک

  • کد خبر : 4204
  • 20 شهریور 1401 - 22:54
تجلیل از مدال آوران برتر رشته ووشو شهرستان باغملک
استاد شهریاری به عنوان مربی برتر این رقابت ها، موفق به دریافت جام برترین مربی شد

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: عصر امروز بیستم شهریور ماه، مراسم تقدیر از مدال آوران و قهرمانان مسابقات ووشوی شهرستان باغملک، با حضور انوشیروان بهرامی شهردار ، هوشنگ ممبینی رئیس شورای شهر ، سعید زنگنه رئیس اداره ورزش و جوانان به میزبانی استاد فتح الله شهریاری مربی و رئیس هیئت ووشوی شهرستان، در باشگاه ورزشی ذوالفقار برگزار شد.
در این جلسه مسئولان شهرداری و ورزش شهرستان باغملک ضمن تجلیل از مدال آوران و دست اندرکاران هیئت ووشوی شهرستان، در مورد امکانات، ظرفیت‌ها و کمبودهای رشته های مختلف ورزشی از جمله رشته‌ پرطرفدار ووشو و ضرورت حمایت همه جانبه از ورزشکاران و توسعه‌ی اماکن ورزشی در شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند.


سعید زنگنه، رئیس اداره‌ی ورزش شهرستان در این نشست صمیمی، از شهردار و رییس شورای شهر، درخواست تخصیص بودجه و توجه ویژه به تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام، تجهیز و بهسازی محوطه‌ی اداره‌ی ورزش، توسعه‌ی اماکن و تجهیزات باشگاه ها را خواستار شد.
یادآور می شویم که در مسابقات اخیر قهرمانی ووشوی استان خوزستان در منطقه اروند شهرستان آبادان، تیم ۳۲ نفری باغملک با مربیگری استاد فتح الله شهریاری، با کسب مدالهای رنگارنگ برای اولین بار به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت.

همچنین استاد شهریاری به عنوان مربی برتر این رقابت ها، موفق به دریافت جام برترین مربی، و علیرضا شهریاری ساندا کار نوجوان و آینده دار، به عنوان بازیکن برتر مسابقات معرفی و صاحب تاج طلایی مسابقات گردید.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4204

ثبت دیدگاه