• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
در عقیلی؛

مراسم غبار رویی مزار شهدای عقیلی گتوند برگزار شد

  • کد خبر : 5500
  • 06 آذر 1401 - 20:55
مراسم غبار رویی مزار شهدای عقیلی گتوند برگزار شد
سرهنگ علی جعفری در پایان از مردم، بسیجیان،شهرداری و شورای اسلامی،رزمندگان شهر ترکالکی که در غبار رویی مزار شهدا شرکت کردند تشکر کرد.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: به مناسبت هفته بسیج مراسم غبار رویی گلزار شهدای امام زاده محمدبن زید(ع)ترکالکی باحضور فرماندهی ناحیه گتوند،بسیجیان،مسئولین محلی و عموم مردم برگزار شد.
سرهنگ پاسدار علی جعفری در آئین غبار رویی ضمن تبریک هفته بسیج و ۵ آذر تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج از پیروزی انقلاب اسلامی ، در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس و درسال های متمالی بعد از آن در عرصه های مختلف کارهای بزرگی انجام داده است.
سرهنگ جعفری ضمن اشاره به صحبت های رهبر انقلاب افزود:جنگ ، جنگ فرهنگی است و بسیج از نظام وانقلاب دفاع کرد.


وی در ادامه ضمن اشاره به اتفاقات اخیر در کشور اظهار کرد: اتفاقات اخیر بخشی از این است که دشمن هیچ وقت عقب نشینی نمی کند،جنگ جنگ تداومی است،دشمن روی ذهن و باور ها کار می کند و هدفشان این است اسلامیت و جمهوریت ما را باهم بزند.
فرمانده ناحیه گتوند ادامه داد: ما در جنگ سخت رزمندگان جهاد کردند و به افتخار شهادت نائل آمدند ولی امروز در این جنگ دارد تلفات می گیرد و یکی از راه های انقلابی گری این است که دستاوردهای انقلاب گفته شود و قیاس کنیم.امروز وظیفه داریم جوان و نوجوان ها را کمک کنیم.
سرهنگ جعفری در پایان ضمن تشکر ازمردم، بسیجیان،شهرداری و شورای اسلامی،رزمندگان شهر ترکالکی که در غبار رویی مزار شهدا شرکت کردند گفت: انشاالله این همدلی و هم افزایی مستمر باشد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5500

ثبت دیدگاه