• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
فرمانده انتظامی خوزستان؛

باند قاچاق سلاح در شهرستان آبادان خوزستان منهدم شد

  • کد خبر : 5805
  • 05 دی 1401 - 18:30
باند قاچاق سلاح در شهرستان آبادان خوزستان منهدم شد
از قاچاقچیان تعداد ۲۲ قبضه سلاح جنگی(۲۰ قبضه کلت کمری و ۲ قبضه کلاش) به همراه ۲۳۰ فشنگ جنگی کلت کمری کشف شد......

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند قاچاق سلاح با ۲۲ قبضه اسلحه جنگی در شهرستان آبادان خبر داد.
 سردار سید محمد صالحی در تشریح جزییات این خبر گفت: به‌دنبال برخورد قاطع با قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز و شبکه‌های ناامن ساز در سطح استان خوزستان، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد شبانه‌روزی فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات در چتر اطلاعاتی آن‌ها قرار گرفت.
وی افزود: با پایش گسترده اطلاعاتی ماموران پلیس مشخص شد عناصر شبکه ایجاد ناامنی از طریق نقاط مرزی (جزیره مینو) اقدام‌ به ورود محموله سلاح جنگی و مهمات کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با تسلط اطلاعاتی پس از اطمینان از ورود محموله و انتقال به شهرستان آبادان با پشتیبانی فنی سربازان گمنام امام زمان (عج) طی ۲ عملیات منسجم و مجزا اعضای باند مذکور زیر ضربه قرار گرفتند.
سردار صالحی با اشاره به اینکه در این ارتباط ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند، اظهار داشت: از قاچاقچیان تعداد ۲۲ قبضه سلاح جنگی(۲۰ قبضه کلت کمری و ۲ قبضه کلاش) به همراه ۲۳۰ فشنگ جنگی کلت کمری کشف شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5805

ثبت دیدگاه