• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
4
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان؛

راهیان نور بین المللی‌ترین رسانه برای جهاد تبیین است

  • کد خبر : 1843
  • 19 اسفند 1400 - 20:43
راهیان نور بین المللی‌ترین رسانه برای جهاد تبیین است
سردار مرادحاجتی خاک خوزستان را معدن عظیم گنج‌های زمان جنگ دانست و گفت: راهیان نور بین المللی‌ترین رسانه برای جهاد تبیین است.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان، امروز در جلسه هم اندیشی تولید محتوای فاخر برای کاروان‌های راهیان نور، خاک خوزستان را معدن عظیم گنج‌های زمان جنگ دانست و اظهار داشت: راهیان نور بین‌المللی‌ترین رسانه برای جهاد تبیین است.

وی افزود: به جرات می‌گویم که با همه کارهای انجام شده تنها توانسته‌ایم درصدی از ظرفیت بزرگ راهیان نور برای ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس بهره ببریم.

سردار مرادحاجتی اشاره ای هم به شعار راهبردی امسال راهیان نور کرد و گفت: شعار «ما مقاوم هستیم» تکمیل کننده شعارهای سالیان گذشته است و تثبیت کننده اقتدار جمهوری اسلامی که از نداشتن سیم خاردار به فضا و دیگر تخصص های موشکی، علمی و نانو رسیده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان یادآور شد: حرکت عظیم راهیان نور همچون حرکت جهانی اربعین حسینی، هم یک صنعت، هم یک حرکت جهانی برای انتشار ارزش ها و هم یک رسانه قدرتمند بین المللی برای تبیین جهادی خیلی از قابلیت های معنوی، ارزشی، انسانی و اعتقادی ملت بزرگ ایران است.

وی متذکر شد: راهیان نور باید به سمتی برود که محصور در یک مقطع زمانی نباشد و ان‌شاءالله با اتمام بیماری کرونا بتوانیم بستری فرهنگی، هنری و چند بعدی در خوزستان مهیا کنیم که لایق میزبانی شایسته و تمام وقت از کاروان ها در طول سال باشیم.

سردار مرادحاجتی بیان کرد: دنیای استکبار برای ایجاد یک ظرفیت پوشالی به ساخت فیلم های میلیاردی و سینمای دیجیتالی و قهرمان پرور هالیوودی روی می آورد ولی در کشور ما ظرفیت ها و پتانسیل های بزرگ و جهانی وجود دارند که قابلیت تولید محتوای هنری و رسانه ای در آنان به شکل ارزانترین قیمت مهیاست اما از آن غافل هستیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: هنرمندان جوان و خوش سلیقه ما و همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه باید از سفر کاروان های راهیان نور چنان محتوایی تولید کنند که نظر ملت های دنیا به ایدئولوژی و مکتب انسانی و جهانی ملت و نظام ایران اسلامی، تغییر کند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=1843

ثبت دیدگاه