• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛

فرصت مجدد نوبت گیری در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی استان خوزستان

  • کد خبر : 4811
  • 19 مهر 1401 - 7:35
فرصت مجدد نوبت گیری در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی استان خوزستان
روئسای ادارات می بایست فورا هماهنگی لازم را با اداره آموزش وپرورش استثنایی استان جهت فعال کردن پایگاهها انجام داده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح مناطق انجام دهند

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به فرصت مجدد نوبت گیری طرح سنجش سلامت؛ بیان کرد: می بایست از همه ظرفیت ها برای انجام سنجش دانش آموزان جامانده استفاده کرد.
مسعود حمیدی نژ‌اد در گفتگو با روابط عمومی و ضمن اشاره به کارگیری تمام ظرفیت ها جهت انجام سنجش دانش آموزان جامانده؛ گفت:مهلت نوبت گیری طرح سنجش با هماهنگی بعمل آمده با وزارت تا ۲۵ مهر برای دانش آموزان جامانده پایه اول تمدید شده است و در این مدت مدیران مدارس می بایست هرچه زودتر به نوبت گیری دانش آموزان جامانده اقدام و والدین را ترغیب به شرکت در این طرح نمایند.
وی افزود: دانش آموزانی که سنجش نشوند ثبت نام قطعی نخواهندشد و برای سفارش کتاب مشکل پیدا خواهند کرد و همچنین کارنامه ای برای انها صادرنخواهد شد.
رئیس ستاد طرح سنجش استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: روئسای ادارات می بایست فورا هماهنگی لازم را با اداره آموزش وپرورش استثنایی استان جهت فعال کردن پایگاهها انجام داده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح مناطق انجام دهند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4811

ثبت دیدگاه