• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

سومین رزمایش بزرگ حرکت های جهادی با حضور معاون اجرایی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در شهرستان باغملک برگزار شد

  • کد خبر : 4614
  • 07 مهر 1401 - 22:55
سومین رزمایش بزرگ حرکت های جهادی با حضور معاون اجرایی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در شهرستان باغملک برگزار شد
گفتنی است که ۸۰ گروه در قالب گروهای جهادی به صورت همزمان ۸۰ خانه را مرمت و بازسازی میکنند...

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حضور نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان ، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر ، مسئولین ادارات ، بسیجیان و …..در شهرک صنعتی شهرستان باغملک برگزار شد.
معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از بانیان این رزمایش و تبریک هفته دفاع مقدس گفت: همه ما باید تلاش کنیم که اقداماتمان از جنس صِدق و صفا و همچون شهدای دفاع مقدس باشد ، جنگ دفاع مقدس تمام شده است ، اما اکنون نیز در حال جنگ هستیم و یکی از رمرزهای موفقیت ما همیشه معنویات و توکل بر خدا بوده است و نباید از چیزی ترسید و برخی مشکلات بخاطر نداشتن روحیه جهادی و صدق و صفا است.
سرهنگ یحیی دانشی با اشاره به اینکه امروز نیاز به داشتن روحیه جهادی داریم افزود: بسیجیان هم با الگو گیری از کارهای شهدا این رزمایش ها را انجام میدهند و عرصه محرومیت زدایی باعث استحکام قدرت کشور میشود ، بنابراین باید خدمت به مردم در اولویت ما باشد.
وی یادآور شد: سپاه همیشه و در تمامی مناسبت ها پای کار می‌باشد و مسئولین باغملک نیز اتحاد خوبی در بسیاری از موارد دارند که باید قدر آن را دانست ، اگر دیروز در جبهه های جنگ میجنگیدیم ، امروز نیز در جبهه هایی مثل این رزمایش های محرومیت زدایی هستیم و ادامه دهنده راه شهدا خواهیم بود و با تلاش و همدلی مشکلات شهرستان حل شدنی خواهند بود.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر سپاه ، کمیته امداد و…. در صحنه نباشند بعضی کارها لَنگ میماند که اخلاص و وحدت بهترین راه پیشرفت ما خواهد بود.

عبدالله ایزد پناه بیان کرد: با وحدت و اتحاد آشوب های اخیر پایان یافت و هر جا مردم به صحنه آمدند موفق خواهیم بود ، انتظار میرود که در این برنامه ها همه مدیران ادارات حضور داشته باشند و حوزه انتخابیه ما در مسیر یک حرکت جهادی قرار گرفته است که تا پایان دوره سعی میکنیم بخش زیادی از انتظارات مردم را برآورده کنیم.
وی با اشاره به اینکه ۹۰ درصد اقدامات را انجام خواهیم داد خاطر نشان کرد: کارهای مهمی در این مسیر داریم که امیدواریم انجام شود و ما هنوز به دنبال زیرساخت ها در شهرستان هستیم و از بانیان این رزمایش ‌و سپاه پاسداران تقدیر و تشکر میکنیم.
گفتنی است که ۸۰ گروه در قالب گروهای جهادی به صورت همزمان ۸۰ خانه را مرمت و بازسازی میکنند و در این رزمایش ۸۰۰ بسته کمک های مومنانه و ۴۰۰ بسته لوازم تحریر در سطح شهرستان تقسیم می شود.

عکاس: مصطفی رحیمی 

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4614

ثبت دیدگاه