• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
مدیر اداره آموزش وپرورش؛

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش باغملک به مناسبت موفقیت دانش آموزان باغملکی در کنکور سراسری

  • کد خبر : 3136
  • 12 مرداد 1401 - 23:01
پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش باغملک به مناسبت موفقیت دانش آموزان باغملکی در کنکور سراسری
درخشش و موفقیت دانش آموزان خوش استعداد باغملکی در کنکور سراسری

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: مدیر آموزش و پرورش باغملک با صدور پیامی درخشش و موفقیت دانش آموزان خوش استعداد باغملکی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ را به دانش آموزان، فرهنگیان دلسوز و خانواده های بزرگوارشان تبریک گفت.

در پیام علی صداقتی آمده است؛

《ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ》

به نام علیمی که شاهکار آفرینش خویش را به زیور اندیشه و تعقل آراست تا انسان های بصیر، تماشاگر شکوه، عظمت و زیبایی نظام مند و هدف دار نقاش بی بدیل هستی باشند.

بار دگر سرود حدیث مسرت بخش درخشش غرور آفرین دانش آموزان دیار شهدای مدافع حرم و مهد مردمان با اندیشه های شعور آفرین در آزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۱ موجب مباهات شد و برگ زرین دیگری در صحیفه افتخارات جوانان مستعد و علاقه مند شهرستان باغملک ترسیم شد.

چه زیباست با توکل به الطاف الهی، عزمی راسخ با نشاط و شادابی از چشمه سار زلال دانش در مکتب حکمت معلم بهره جستن و برای ساختن فردایی بهتر مهیا شدن.

بر این باوریم توسعه و بالندگی علمی، پژوهشی و اجتماعی، عزت و اقتدار ایران اسلامی با همت، جدیت و در سایه اندیشه های والا و پویایی فرزندان خوب و شایسته میسر است.

با کمال مسرت موفقیت فرزندان خوبم در سراسر شهرستان در آزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۱ به ویژه درخشش *دانش آموز عزیز محمدامین براتی در کسب رتبه ۴۸ کنکور تجربی*  را به دانش آموزان عزیز، خانواده های محترم، فرهنگیان فرهیخته، مردم شریف و نجیب شهرستان و جامعه فرهیختگان شهرستان باغملک تبریک و تهنیت عرض  مینمایم.

بر خود لازم می دانم از تمامی همکاران صدیق خود در مجموعه مدیریت آموزش و پرورش ، شورای معاونین ، مدیران ، معاونین و دبیران ارجمند مدارس ، مشاورین عزیز ، اولیا همگام و همراه با اهداف آموزش و موسسات علمی آزاد تشکر ویژه داشته باشم و امیدوارم همکاری تمامی دلسوزان عرصه تعلیم و  تربیت با اجرای طرح ها و برنامه ها پیرامون استقرار نظام خلاقیت، پژوهش و نوآوری در نظام آموزشی و کارآمدتر نمودن منابع آموزشی شاهد درخشش بیش از پیش فرزندان مستعد و علاقه مند شهرستان در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی در سطح کشوری و جهانی باشیم.

از ذات لایزال الهی سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نمایم.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3136

ثبت دیدگاه