• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
صبح امروز انجام شد؛

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد  

  • کد خبر : 3971
  • 09 شهریور 1401 - 13:38
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد   
امید احمدی با حضور در ستاد جمعیت هلال احمر خوزستان به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر در آمد

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: طی نشستی با حضور امید احمدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و وحید شعبانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان در ستاد جمعیت هلال احمر این استان با هدف توسعه تعاملات بین دو مجموعه تشکیل شد.

وحید شعبانی در ابتدای این نشست ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد از شهیدان رجایی و باهنر ،عنوان کرد: آن بزرگواران به آینده ی انقلاب توجه ویژه ای داشتند و در تلاش برای بهبود امور و پیشرفت کشور بودند . ما نیز میبایست برای خدمت به مردم ، تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و رفع فقر و مشکلات مردم صبور و نجیب کشور و استانمان تلاش کنیم.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان ،افزود: جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف کاری خود می کوشد به تسکین آلام دردمندان و حمایت از احترام انسانها از طریق ارائه خدمات بشردوستانه بپردازد و در این مسیر نیازمند یاری و همدلی دیگر دستگاه ها و سازمان هاست.

امید احمدی نیز با تقدیر از تلاش های موثر جمعیت هلال احمر در عرصه های گوناگون امدادی ،اجتماعی ،فرهنگی ،درمانی و حمایتی،گفت:باید با تمام وجود برای توسعه و تعمیق اصول حیات بخش الهی و انسانی در جامعه تلاش کرد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همچنین ادامه داد: جمعیت هلال احمر دارای جایگاه والای اجتماعی در بین مردم است و این بسیاربا اهمیت است. در حال حاضر جمعیت هلال احمر در جامعه به عنوان بزرگترین شبکه بشردوستانه غیرسیاسی شناخته می شود که بیشترین فعالیت های آن در ارائه خدمات امدادی به افراد آسیب دیده سوانح طبیعی و انسان ساخت، انجام فعالیت های عام المنفعه و آموزش همگانی متمرکز است.


وی بر ضرورت همراهی همه دستگاه ها برای تحقق اهداف و اجرای هرچه مطلوب تر ماموریت های جمعیت هلال احمر به ویژه در خوزرستان با توجه به شرایط خاص این استان تاکید کرد.

شایان ذکر است در انتهای این نشست امید احمدی با تکمیل فرم عضویت جمعیت هلال احمر به جمع خانواده بزرگ داوطلبان افتخاری این جمعیت پیوست.

 

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3971

ثبت دیدگاه