• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
در اهواز برگزار شد؛

مراسم رونمایی از پوستر همایش تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری در استان خوزستان برگزار شد

  • کد خبر : 3055
  • 10 مرداد 1401 - 1:00
مراسم رونمایی از پوستر همایش تبیین اندیشه های  دفاعی مقام معظم رهبری در استان خوزستان برگزار شد
امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ذاتی هر مسلمانی است.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: مراسم رونمایی از پوستر همایش تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری در استان خوزستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرام پور مدیر حوزه های علمیه استان و سعید اختلاط ارشد وزارت دفاع در استان خوزستان و هیئت همراه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرام پور ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)  به بیان نکاتی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

وی گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ذاتی هر مسلمانی است و همه ما باید این وظیفه خطیر را در جامعه انجام دهیم.

مدیر حوزه های علمیه استان در خصوص همایش تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری بیان کرد: این کار بسیار پسندیده و جالبی است که از طرف سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در حال برگزاری است و ما هم با تمام توان حامی این همایش در امر علمی و پژوهشی و برگزاری آن هستیم.

در بخش دیگری از این مراسم سعید  اختلاط ارشد وزارت دفاع در استان خوزستان به اقدامات دفاعی و پدافندی وزارت در استان خوزستان پرداخت و مباحث مختلفی را در خصوص تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری بیان داشت.

همچنین مرادی قائم مقام ریاست تبیین اندیشه دفاعی مقام معظم رهبری در استان خوزستان به تببین بخش های انجام کار این همایش در استان خوزستان پرداخت و قول مساعدت و شرکت پرشور علما و طلاب حوزه علمیه استان خوزستان را در این همایش از مسوولین امور پژوهش حوزه علمیه خواهران و برادران گرفت.

در این جلسه مصوب شد یک پیش همایش بزرگ در یکی از مراکز سطح شهر اهواز برای تببین این همایش و گفتمان آن برای روحانیون و طلاب برگزار گردد.

در پایان حکم مسئولیت حجت الاسلام و المسلمین آریا خاکی و سرکار خانم اشرفی مسئولین پژوهش حوزه های علمیه استان خوزستان به آنها ابلاغ شد و مراسم رونمایی از پوستر همایش تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری در استان خوزستان برگزار شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3055

ثبت دیدگاه