• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
امام جمعه موقت شهرستان باغملک؛

مسئولین باید تمام تلاش خودشان را بکنند که عمل صالح و خیر انجام دهند

  • کد خبر : 6432
  • 23 بهمن 1401 - 21:09
مسئولین باید تمام تلاش خودشان را بکنند که عمل صالح و خیر انجام دهند
اگر میخواهید به آرامش دنیا و آخرت برسید همنشین انسان های مومن شوید.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: امام جمعه موقت شهرستان ضمن دعوت خود و خواهران و برادران ایمانی به رعایت تقوا و اشاره به مناسبت های هفته افزود: شهادت امام موسی کاظم(ع) را در پیش داریم که این روز را تسلیت عرض میکنیم.
حجت الاسلام و المسلمین صالح باغشیرین با اشاره به سایر خصوصیات امام موسی کاظم(ع) بیان کرد: اگر میخواهید به آرامش دنیا و آخرت برسید همنشین انسان های مومن شوید و همه بدانیم که دشمنان امروز تمام تلاش خود را انجام میدهند تا این نظام اسلامی را با مشکل مواجهه کند.
وی ادامه داد: پایه و ساختار انقلاب و حکومت اسلامی این است که انسان را به نورانیت برساند و امروزه دشمنان ما با اسلامیت نظام مخالفت میکنند و همه برنامه های آنها بر خلاف نظام اسلامی است.
امام جمعه موقت شهرستان خاطر نشان کرد: ایران اسلامی اگر میخواهد اسلام را پیش ببرد تمام نگاه ها سمت مسئولین میرود که این درست نیست و انقلاب اسلامی یعنی شخصیت هایی عظیمی که تمام حقیقت خود را به کار بستن که این اسلام به جهانیان معرفی شود و فردای ۲۲ بهمن تمام تلاش خودشان را بکنند که عمل صالح انجام دهند و جهان امروز تمام تلاشش این است که در مقابل ما بایستد و کسی که قدمی برای این نظام بر میدارد باید عمل صالح و خیر بردارد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6432

ثبت دیدگاه