• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
امام جمعه موقت شهرستان باغملک ؛

از مسئولین انتظار میرود که در حوزه مسائل اقتصادی ، معیشتی با بالا بردن سطح قدرت خرید مردم ثبات ایجاد کنند

  • کد خبر : 5801
  • 03 دی 1401 - 15:03
از مسئولین انتظار میرود که در حوزه مسائل اقتصادی ، معیشتی با بالا بردن سطح قدرت خرید مردم ثبات ایجاد کنند
۹ دی از ایام الله است و همگان باید ایام الله را تذکر و یادآوری کنیم ، از متولیان آموزش و پرورش و از تلاش گران نهضت سواد آموزی تقدیر میکنیم...

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: امام جمعه موقت شهرستان ضمن دعوت خود و خواهران و برادران ایمانی به رعایت تقوا و تسلیت ایام فاطمیه افزود: یکی از موضوعاتی که نسل آینده و انقلابی ، فرهنگیان و کسانی که عهده دار تبیین افکار عمومی هستند و….باید در مقابل حوادث های اجتماعی و….. اشراف در مورد مسائل منطقه ای داشته باشند ، شاید بپرسید بعد از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی که بر ابر قدرت ها پیروز شد و واکنش جهانیان را در پی داشت این نوع ایجاد اغتشاش ، پشتیبانی و بمباران افکار عمومی توسط دشمن برای چیست؟


حجت الاسلام و المسلمین طه توکلی با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس و قدرت بازدارندگی کشور ما بیان کرد: هر جا ورود داشتیم در مقابل سیاست های ما ایستادند و فشار آوردند و آمدند که با مهار قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایجاد حساسیت ، گسل های قومیت ، جنسیت و مذهب به تعبیر خودشان کار انقلاب را یکسره کنند و ایران اسلامی را از بین ببرند البته نتوانستند و با بیانیه صادر کردن در مجامع بین المللی هم نتوانستند کاری از پیش ببرند.
وی ادامه داد: بعد از هزینه هایی که پرداخت کردیم ، ملت ما ثابت کرد که اگر در زمان رحلت پیامبر (ص) بودند حق را به حق دار می‌رساندند ومسیر تاریخ را تغییر میدادند و همه این پیروزی ها مرهون ملتی انقلابی است که همیشه در همه صحنه ها پیشقدم وپیشگام هستند.
امام جمعه موقت شهرستان گفت: از مسئولین انتظار میرود که در حوزه مسائل اقتصادی ، معیشتی ، بالا بردن سطح قدرت خرید ثبات ایجاد کنند تا دهان گزافه گویان بسته شود و ملاحظات نیازمندی مردم را داشته باشند.


وی با اشاره به آیات و روایات یادآور شد: در مقابل جنگ ترکیبی که امنیت و اعتبار ما را نشان گرفته و رویکرد ما هم پیشگیری باشد باید به مسئولیت خود عمل کنیم و ملت ما صابر هستند و به پای دین و انقلاب مانده اند.
حجت الاسلام و المسلمین توکلی با اشاره به فرا رسیدن ۹ دی ماه و روز بصیرت خاطر نشان کرد: ۹ دی از ایام الله است و همگان باید ایام الله را تذکر و یادآوری کنیم ، از متولیان آموزش و پرورش و از تلاش گران نهضت سواد آموزی تقدیر میکنیم و ای کاش در کنار این نهضت ها ، نهضت سواد رسانه ای داشته بودیم تا به والدین ، نسل جدید و….در مقابل با هجمه های دشمن بایستیم و به آنها آموزش دهیم.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5801

ثبت دیدگاه