• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
معاون عمرانی استانداری؛

برگزاری جلسه کارگروه طرح جامع توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر

  • کد خبر : 2010
  • 22 فروردین 1401 - 10:47
برگزاری جلسه کارگروه طرح جامع توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر
با توجه به نگاه ویژه دولت سیزدهم به دو شهر آبادان و خرمشهر تمام همت دستگاه‌های اجرایی در استان باید برای توسعه و آبادانی و رفع غبار محرومیت از این دو شهر باشد

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: جلسه کارگروه طرح جامع توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر روز چهارشنبه به ریاست معاون عمرانی استانداری خوزستان با حضور فرمانداران دو شهر، شهرداران و دستگاه‌های اجرایی در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.
خانچی در جلسه کارگروه طرح جامع توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر گفت: با توجه به سفر اخیر رئیس محترم جمهور و نگاه ویژه دولت سیزدهم به دو شهر آبادان و خرمشهر تمام همت دستگاه‌های اجرایی در استان باید برای توسعه و آبادانی و رفع غبار محرومیت از این دو شهر باشد.


وی در ادامه تأکید کرد با توجه به جایگاه استراتژیک این دو شهر می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این دو شهر را به جایگاه ویژه در کشور رساند.
خانچی افزود: در طرح جامع توسعه دو شهر یعنی آبادان و خرمشهر تمام ابعاد توسعه آبادانی و محرومیت‌زدایی با رویکرد عدالت‌محور در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه اظهار داشت: طرح جامع توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر با نگاه محرومیت‌زدایی و رساندن دو شهر مهم استان به جایگاه واقعی خود می باشد.


معاون استاندار در پایان از مسئولین دستگاه‌های اجرایی در استان خواست که در خدمت‌گزاری و تسریع در آبادانی در این دو شهر از هیچ کوششی فروگذاری نکنند‌.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=2010

ثبت دیدگاه