• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
در فرمانداری؛

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان باغملک برگزار شد

  • کد خبر : 6792
  • 16 اسفند 1401 - 10:54
جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان باغملک برگزار شد
با برنامه ریزی و سیاست گذاری صحیح واصولی می توان، از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی مردم را به خطر می اندازند پیشگیری کرد.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: کرامت جاودان زاده مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان در این جلسه بیان داشت: سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه کارگروه سلامت و امنیت غذایی می باشد که در قالب این کارگروه با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین، از مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان می تواند کاسته شود و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی شهرستان باشیم.
وی هدف از برگزاری چنین جلساتی را کاهش مشکلات بهداشتی شهرستان عنوان کرد وافزود: بازدید و نظارت مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز عرضه مواد غذایی در روزهای پایانی سال جاری و شروع سال جدید، بیشتر خواهد شد تا مردم از این جهت خیال راحتی داشته باشند و دچار مخاطره نشوند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ادامه داد: با توجه به پیش رو بودن چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروزی تمامی پایگاه ها ی فوریت های پزشکی،مراکز بهداشتی و درمانی ،بیمارستان و اورژانس در این ایام آمادگی لازم را جهت ارائه بهترین خدمات به مردم خواهند داشت.
همچنین خدارحمی معاون فرماندار در این جلسه با تأکید بر ضرورت همکاری بین بخشی ادارات شهرستان برای رفع مشکلات بهداشتی و تقویت سلامت عمومی اظهار داشت: با برنامه ریزی و سیاست گذاری صحیح واصولی می توان، از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی مردم را به خطر می اندازند پیشگیری کرد.
در این جلسه پس از بررسی و گزارش مصوبات جلسه قبل و تبادل نظر اعضا جلسه،مصوباتی پیرامون مهمترین موضوعات مرتبط با سلامت مردم تصویب و برای اجرای مصوبات به دستگاه های اجرایی شهرستان ابلاغ می‌گردد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6792

ثبت دیدگاه