• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
در آغاجاری؛

با پشتیبانی شرکت آغاجاری دو مرکز اورژانس ۱۱۵ در شهرستان امیدیه راه اندازی میشود

  • کد خبر : 6213
  • 08 بهمن 1401 - 11:12
با پشتیبانی شرکت آغاجاری دو مرکز اورژانس ۱۱۵ در شهرستان امیدیه راه اندازی میشود
مدیر عامل شرکت آغاجاری : با پشتیبانی شرکت آغاجاری دو مرکز اورژانس ۱۱۵ در شهرستان امیدیه راه اندازی میگردد....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغمک: جلسه ماهانه HSE شرکت آغاجاری با حضور مدیرعامل ، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری و جمعی از مدیران و روسای ادارات تشکیل شد .

 تقی زاده مدیر عامل شرکت آغاجاری در این نشست با اشاره به وظیفه شناسی و تلاش مضاعف همکاران عملیات در پیشگیری از حادثه احتمالی در چاه ۱۹۳ این اقدام را نمونه بارزی از اراده عظیم و تفکری قابل تحسین دانست و بیان کرد : الحمدالله از ابتدای سال گذشته تا کنون هیچ حادثه ای در شرکت آغاجاری ثبت نشده که جای قدردانی از همه همکاران دارد.
وی در ادامه با تاکید بر نقش شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی بیان کرد: با هماهنگی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان انشالله دو ایستگاه اورژانس ۱۱۵ در دو نقطه از شهرستان امیدیه با پشتیبانی شرکت آغاجاری احداث خواهد شد که یکی از ایستگاه های پیش بینی شده در محدوده منازل سازمانی نفت و دیگری در محور جاده مواصلاتی امیدیه به ماهشهر برنامه‌ریزی شده است .
علی شکیبا کیا رئیس HSE شرکت آغاجاری نیز بیان کرد : ادارات ما با رعایت نکات ایمنی و عملیاتی در جایگاه خوبی قرار دارند و خواستار تداوم این روند روبه رشد هستیم و با آموزش ۹۸۵ نفر از پرسنل رسمی و قراردادی در سال جاری گامی موثر در بالا بردن سطح ایمنی سازمان برداشتیم .
در ادامه رئیس اداره HSE خبر داد : پروژه ساخت و احداث ایستگاه آتش نشانی در دستور کار قرار گرفته که طی دو سال آینده به بهره برداری خواهد رسید بطوری که با احداث این ایستگاه شاهد دو بخش ستادی (اداره HSE کنونی ) و ایستگاه تایپ Aآتش نشانی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری خواهیم بود .
وی با اشاره به موضوع جمع آوری سگ های ولگرد افزود : با مشارکت بخش خصوصی ۱۶۰ قلاده از سگ های ولگرد در بخش منازل سازمانی جمع آوری شده و با برنامه ریزی صورت گرفته در آینده‌ای نزدیک با ایجاد قراردادی جدید این مشکل در سطح شهرستان نیز حل خواهد شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6213

ثبت دیدگاه