• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
صبح امروز برگزار شد؛

جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها در آموزش و پرورش باغملک برگزار شد

  • کد خبر : 4822
  • 19 مهر 1401 - 14:58
جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها در آموزش و پرورش باغملک برگزار شد
گفتنی است زنگ شور عاطفه ها در شهر باغملک روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه در دبستان دخترانه شهید فرزاد زنگنه با حضور مسئولین برگزار میشود

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: همزمان با هفته وحدت جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها با حضور صداقتی مدیر آموزش وپرورش ، حاجی زاده مدیر کمیته امداد و جمعی از خیرین در سالن جلسات آموزش و پرورش باغملک برگزار شد.
در این جلسه که به منظور انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص برپایی هر چه باشکوه‌تر جشن عاطفه‌ها و زنگ احسان در سطح مدارس شهرستان باغملک برگزار شد؛ علی صداقتی مدیر آموزش و پرورش باغملک ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته وحدت در رابطه با اهمیت و جایگاه کمک کردن و همیاری در امور خیریه نکاتی را بیان کرد.

در ادامه این جلسه حاجی زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی ره گفت: امیدواریم به همت مردم خوب شهرستان بتوانیم مایحتاج اولیه دانش آموزان تحت پوشش را تامین کنیم تا این عزیزان نیز بتوانند همانند بقیه دانش آموزان به تحصیل ادامه دهند.
گفتنی است زنگ شور عاطفه ها در شهر باغملک روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه در دبستان دخترانه شهید فرزاد زنگنه با حضور مسئولین برگزار میشود و پایگاه های ثابت و سیار جشن عاطفه ها در روز پنج شنبه و جمعه در سطح شهرستان و در مصلی نماز جمعه برپا می شوند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4822

ثبت دیدگاه