• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
3
صبح امروز؛

۳۰ جهیزیه به ۳۰ نوعروس توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باغملک اهدا شد

  • کد خبر : 6938
  • 27 اسفند 1401 - 14:06
۳۰ جهیزیه به ۳۰ نوعروس توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باغملک اهدا شد
تا امروز ۳۲۴ فقره جهيزيه به ارزش ۱۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان به زوجین داده است و برای پسران مددجو نیز هدایایی داشته ایم.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حضور مسئولین ، خانواده های مددجویان و نوعروسان تحت پوشش ، ۳۰ جهیزیه به ۳۰ نوعروس توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باغملک اهدا شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در این زمینه افزود: ۴۷۰۰ خانوار در شهر باغملک تحت پوشش این نهاد هستند و از خدماتی که ارائه داده میشود بهره مند شدند.
موسی حاجی زاده بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) تا امروز ۳۲۴ فقره جهیزیه به ارزش ۱۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان به زوجین داده است و برای پسران مددجو نیز هدایایی داشته ایم.
وی ادامه داد: از همه کسانی که طی یکسال با ما همکاری داشتند ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، رئیس دفتر نماینده ، فرماندار ، امام جمعه ، بخشدار مرکزی ، رئیس اداره آموزش و پرورش ، معاونت فرماندار ، پرسنل کمیته امداد و همکاران کمال تقدیر و تشکر را داریم.
یادآور میشویم که این جهیزیه شامل پنج کالای اساسی از جمله جارو برقی ، تلویزیون ، اجاق گاز ، یخچال و ماشین لباس شویی بوده است.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6938

ثبت دیدگاه