• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
4
در باغملک؛

یازدهمین همایش منطقه ای شعر گویشی همدرنگ

  • کد خبر : 6631
  • 06 اسفند 1401 - 15:25
یازدهمین همایش منطقه ای شعر گویشی همدرنگ
با هدف ارتقا سطح کیفی آثار و تبلور توانمندی های شاعران و خلق آثار و تجربه های نوین ادبی و همچنین حفظ و توسعه ارزش ها و فرهنگ های بومی و به منظور پاسداشت شاعران حوزه شعر گویشی.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: به اطلاع می رساند که با عنایت خداوند سبحان و حمایت جدی نماینده مردم شهرستان های ایذه ، باغملک ، صیدون و دزپارت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان یازدهمین جشنواره منطقه ای شعر گوشی همدرنگ در شهرستان باغملک برگزار میشود.
احمد رضا زنگنه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و دبیر این همایش در این زمینه گفت: با هدف ارتقا سطح کیفی آثار و تبلور توانمندی های شاعران و خلق آثار و تجربه های نوین ادبی و همچنین حفظ و توسعه ارزش ها و فرهنگ های بومی و به منظور پاسداشت شاعران حوزه شعر گویشی یازدهمین همایش منطقه ای شعر گویشی همدرنگ را با حضور شاعران استان های زاگرس نشین در شهرستان باغملک برگزار مینماید.
وی بیان کرد: از کلیه شاعران ارجمند در حوزه شعر گویشی دعوت میشود تا آثار خود را به دبیرخانه dorongbagh11@gmail.com و پیام رسان ایتا به شماره های ۰۹۳۶۰۰۶۴۶۱۰ ، ۰۹۱۶۶۹۲۰۷۹۹ تا ۲۰ / ۱۲ / ۱۴۰۱ ارسال نمائید.
زمان برگزاری همایش ۲۴/ ۱۲/ ۱۴۰۱ می باشد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6631

ثبت دیدگاه