• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
در اهواز برگزار شد؛

آغاز دوره یاوران ولایت با حضور سردار باقری جانشین سپاه خوزستان

  • کد خبر : 4119
  • 15 شهریور 1401 - 14:03
آغاز دوره یاوران ولایت با حضور سردار باقری جانشین سپاه خوزستان
تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی طبق سند تحول آموزش و سند اعتلای ۱۰ ساله بسیج در تربیت نیروی جوان، مومن، انقلابی، پای کار در دستور کار قرار دارد که در این طرح به دنبال تربیت چنین جوانانی هستیم تا بتوانیم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش آفرینی نماییم.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: دوره یاوران ولایت ویژه دانش آموزان انقلابی دختر توسط سازمان بسیج دانش آموزی سپاه ولیعصر(عج)خوزستان با حضور جانشین سپاه استان آغاز شد.
سردار باقری جانشین سپاه استان هدف از برگزاری این دوره را تحقق فرمایش رهبر انقلاب در حوزه تحصیل ،تهذیب و ورزش دانست و اعلام کرد: در صورت تحقق این شعار می توانیم در دانش آموزان ایجاد تحرک و پویایی نماییم و رشد و ارتقاء استعداد های دانش آموزان نخبه را ارتقاءبخشیم.
ایشان افزود: این دوره ها باعث افزایش شاخص های تربیتی و علمی و مهارتی در دانش آموزان می گردد و باعث مسئولیت پذیری بیشتر آنان می شود.
سردار باقری ضمن تشکر از برگزار کنندگان این دوره، دوره یاوران ولایت را دوره ای برای تشکیلاتی شدن، شناخت استعداد ها، مسئولیت پذیری، رشد آگاهی و انقلابی، پرورش تفکر، ایجاد خلاقیت، کادرسازی، یارگیری و همچنین دوره ای برای شبکه سازی در بین نوجوانان ، دانش آموزان، ایجاد بستر و فرصت ارائه برنامه های فرهنگی در مدارس دانست.
جانشین فرمانده سپاه خوزستان گفت: مباحث ، مطالب و محتوای دوره بسیار کارآمد و در راستای تربیت اسلامی و آموزش هایی می باشد که شامل سرفصل های شبکه سازی ،مهارت های زندگی، مخاطب شناسی، دشمن شناسی، جهاد تبیین، مستندسازی، سواد رسانه و فضای مجازی و نقش نوجوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب می باشد.
ایشان در پایان به سند تحول آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی طبق سند تحول آموزش و سند اعتلای ۱۰ ساله بسیج در تربیت نیروی جوان، مومن، انقلابی، پای کار در دستور کار قرار دارد که در این طرح به دنبال تربیت چنین جوانانی هستیم تا بتوانیم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش آفرینی نماییم.
دوره یاوران ولایت فرماندهان واحدهای دخترانه و پسرانه به مدت ۴ روز در مرکز اموزش دانشگاه رامین برگزار میگردد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4119

ثبت دیدگاه