• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
عصر امروز برگزار شد؛

اولین همایش رهروان زینبی (س) در دهستان منگشت برگزار شد

  • کد خبر : 4030
  • 11 شهریور 1401 - 19:16
اولین همایش رهروان زینبی (س) در دهستان منگشت برگزار شد
پیشنهاد میکنم از روز عاشورا تا اربعین این همایش برگزار شود و مدیریت اسلامی خانواده محور شود

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حضور امام جمعه شهرستان ، بخشدار مرکزی ، مدیر کل صدا و سیما استان خوزستان ، مادر شهیدان حقیقی ، مسئول کنگره شهدا ، معاونان فرماندار ، طلاب ، خانواده های معظم شهدا، روسای ادارات بنیاد شهید ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بسیجیان و عموم مردم شهید پرور حوزه منگشت و شهرستان و…… اولین همایش روهروان زینب کبری (س) در دهستان ابوالعباس برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان در این همایش افزود: پیشنهاد میکنم از روز عاشورا تا اربعین این همایش ها برگزار شود و مدیریت اسلامی خانواده محور شود.

دکتر مسلم رحیمی ادامه داد: زن امنیت خانواده است و شان آن بسیار بالاست و مهم‌ ترین شغل آن فرزند داری و شوهر داری است.

وی بیان کرد: از دامان مادران ما شهدایی تربیت میشوند که اکنون الگوهای ما هستند و خواهشمندیم که ائمه جمعه ، آموزش و پرورش و….. این همایش ها را با آموزش نهادینه کنند.


مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان خاطر نشان کرد: حفظ نظام اسلامی، حفظ دین و حفظ ناموس از اوجب واجبات است که هر کدام مهم تر از دیگری است و قدر دان این جلسات و همایش ها هستیم و از کانون فرهنگی خدام الحسین دهستان منگشت و همه عوامل این برنامه تقدیر و تشکر میکنیم.

وی در پایان گفت: شهرستان باغملک از جمله شهرهای گردشگری است که مردم آن باید قدردان آن باشند و سادات ، جوانان ، ائمه جمعه ، نخبگان و….از این شهرستان در جاهای دیگر استان مشغول به فعالیت هستند.

یادآور میشویم که در این همایش امام جمعه شهرستان و مادر شهیدان حقیقی به ایراد سخن پرداختند و مادر شهیدان حقیقی از خاطرات فرزند شهید خود گفت.

در پایان از مادران شهدای حوزه منگشت تجلیل به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4030

برچسب ها

ثبت دیدگاه