• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
7
صبح امروز انجام شد؛

گفتگو با مشاور رسانه ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb ‌در ایران

 • کد خبر : 4289
 • 23 شهریور 1401 - 22:08
گفتگو با مشاور رسانه ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb ‌در ایران
خاستگاه این سبک کیوکوشین کاراته در کشور ژاپن بوده که با همت و تلاش هم وطنان عزیز فعال در این ورزش در صدد بومی سازی این سبک در کشور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: سیاوش باران وند مشاور رسانه ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی اظهار داشت: به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمان علی الخصوص ورزشکاران رزمی می رسانیم با هماهنگی های به عمل آمده با ریاست محترم سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb، جناب آقای کانچو محمد سرکوهکی و هماهنگی های صورت گرفته با فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، شهر اهواز مرکز استان قهرمان پرور خوزستان در روزهای ۲۷،۲۸‌،۲۹ مهرماه سال جاری میزبان مسابقات و سمینار بین المللی کیوکوشین کاراته wkfb خواهد بود.
مشاور رسانه ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb خاطر نشان کرد: در حاشیه این سمینار شاهد برگزاری یک سری مسابقات از این رشته رزمی هیجان انگیز در شهر اهواز خواهیم بود.
باران وند گفت: کشورهای زیادی جهت عضویت در این سازمان اعلام آمادگی نموده اند و خواهان حضور در این سمینار شده اند و به فضل پروردگار کشور عزیزمان در آینده ای نزدیک به قطب این ورزش پر طرفدار در جهان تبدیل خواهد شد.
وی اظهار داشت: خاستگاه این سبک کیوکوشین کاراته در کشور ژاپن بوده که با همت و تلاش هم وطنان عزیز فعال در این ورزش در صدد بومی سازی این سبک در کشور هستیم.
باران وند در پایان یادآور شد: با برگزاری این سمینار شاهد جذب علاقه مندان بسیاری در این رشته رزمی خواهیم بود و از این فرصت استفاده می کنیم و دست یاری همه عزیزان را در اشاعه این ورزش می فشاریم و از همه دست اندرکاران برگزاری مسابقات و سمینار در اهواز کمال تشکر و قدردانی را داریم.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4289

ثبت دیدگاه

 1. رسانه ایران باران نیوز
  به نام خدا
  ایران باران نیوز 
  http://iranbarannews.ir
  دارای مجوز به شماره ۹۲۴۵۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و همواره سعی دارد زبان گویا و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین باشد.
  راه های ارتباطی:
  تلفن: ٠۹۱٠۶٠٠۴۸۶۶
  ایمیل: siavash.baranvand@yahoo.com
  صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سیاوش باران وند