• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
3
در شهرستان باغملک برگزار شد؛

آئین تجلیل از تیم فوتسال فرهنگیان باغملک

  • کد خبر : 2745
  • 26 تیر 1401 - 10:52
آئین تجلیل از تیم فوتسال فرهنگیان باغملک
با حضور سرپرست آموزش و پرورش باغملک از تیم فوتسال فرهنگیان زیر ۴۰ باغملک که در مسابقات فوتسال فرهنگیان استان مقام مقام سوم را کسب نمودند تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: آئین تجلیل از تیم فوتسال فرهنگیان باغملک با حضور صداقتی سرپرست آموزش و پرورش، طاهری معاون پرورشی ،‌ تامرادی معاونت پشتیبانی ، پندش مدیر اداره سوادآموزی ، ولی‌زاده کارشناس تربیت بدنی و سرکار خانم میراحمدزادگان کارشناس فرهنگی هنری و مشاوره در سالن جلسات ساختمان اداری آموزش و پرورش باغملک برگزار شد .

صداقتی سرپرست آموزش و پرورش باغملک در این جلسه با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و کسب مقام سومی همکاران فرهنگی در مسابقات فوتسال استان ، این موفقیت را نشان دهنده استعداد بالای همکاران و زحمات و پافشاری آنان برای رسیدن به این هدف بزرگ دانست و از زحمات مربیان ، سرپرستان ، دست اندرکاران و کلیه عوامل اجرایی که در راستای به ثمر رسیدن این مهم تلاش کرده بودند، تشکر و قدردانی کردند.

در بخش هایی از این تجلیل معاونین اداره کسب این موفقیت را تبریک گفتند و از تلاش های دست اندرکاران تشکر کردند همچنین در بخش پایانی برنامه حبیب الله ولی زاده کارشناس تربیت بدنی و سلامت نیز گزارشی از روند برگزاری مسابقات ارائه دادند و در پایان هدایایی به رسم یادبود تقدیم تیم فوتسال فرهنگیان شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=2745

ثبت دیدگاه