• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
با حکم اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان؛

اولین سرپرست خانم در شهرستان دزپارت منصوب شد

  • کد خبر : 5232
  • 16 آبان 1401 - 17:56
اولین سرپرست خانم در شهرستان دزپارت منصوب شد
 با حکم دبیر کل نهادکتابخانه استان خوزستان مژگان خدابخشی به عنوان سرپرست اداره کتابخانه شهرستان دزپارت انتصاب شد.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حکم دبیر کل نهاد کتابخانه استان خوزستان مژگان خدابخشی به عنوان سرپرست اداره کتابخانه شهرستان دزپارت منصوب شد.
شهرستان دزپات (دهدز) دارای دو کتابخانه یکی در شهر دهدز و یکی در بخش سادات می باشد که پیش از این به عنوان زیر مجموعه شهرستان ایذه فعالیت می کرد و با توجه به شهرستان شدن دزپارت به عنوان یک اداره مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
مژگان خدابخشی فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت اطلاعات از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشد و حدود سه سال به عنوان مسئول و کتابدار کتابخانه دهدز و چندین بار هم به عنوان کتاب دار نمونه در استان و کشور مقام کسب کرد.
سرپرست اداره کتابخانه های دزپارت گفت: برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی  ۲۷ برنامه متنوع در هفته کتاب و کتاب خوانی از ۲۱ آبان به مدت یک هفته در شهرستان برگزار می شود وی طرح های عضویت رایگان برای تمام سنین و همچنین میز خدمت و گلریزان کتاب از برنامه های این اداره است همچنین از اهدا کتاب وجنگ شادی که با همکاری مشترک اداره ورزش جوانان (هیت ورزش های همگانی ) از ورزشکاران کتابخوان و خانواده های کتاب خوان و…در دستور این برنامه های می باشد سخن گفت.
خدابخشی از طرح کتابخانه سیار وطرح ایمک کتاب برای خانواده ها و کارکنان در برنامه های آینده افزود: همچنین از مسابقات مختلف در حوزه کتاب و کتابخوانی و تجلیل نویسندگان شهرستان و طرح های در حوزه دانشجویی و دانش آموزی و مسابقات قصه گویی و نقاشی بیان داشت.
مژگان خدابخشی در پایان خاطر نشان کرد: برای اولین بار  از طرحی برای حوزه عشایر و روستاها در دستور برنامه ها می باشد که فرهنگ کتاب و کتابخوانی را برای مناطق عشایری و مناطق دور افتاده راه اندازی کنیم و از همه خانواده ها و علاقمندان در حوزه کتاب و کتاب خوانی میتوانند کتاب های که  مطالعه کرده اند برای تعویض و یا جابجایی با کتاب های دیگر به اداره و کتابخانه ها مراجعه نمایند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5232

ثبت دیدگاه