• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
صبح امروز انجام شد؛

مدیر روابط عمومی حوزه دو شهری امام حسن مجتبی(ع) باغملک منصوب شد

  • کد خبر : 5129
  • 08 آبان 1401 - 14:34
مدیر روابط عمومی حوزه دو شهری امام حسن مجتبی(ع) باغملک منصوب شد
همگام و همکلام بودن مدیران و بسیجیان در این عرصه، از عوامل مهم در تسریع کار‌ها می باشد تا در شرایط سخت و دشوار بتوان مشکلات را با موفقیت پشت سر بگذاریم.....

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه باغملک ،مسئول روابط عمومی آموزش پرورش و جمعی از همکاران مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی حوزه دو شهری امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.
سیدسبحان میرسالاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این مراسم گفت: یکی از وظایف مهم بسیج در طول دوران های مختلف انقلاب حفظ و حراست از اهداف انقلاب و دستاوردهای آن در همه عرصه های مختلف است و با توجه به شرایط کنونی کشور وظایف این نیروی محرک مردمی در همه دستگاه ها از جمله بخش های اقتصادی کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است.
حجت الاسلام میرسالاری به ضرورت همراهی و همدلی در انجام فعالیت ها و وظایف محول شده بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: همگام و همکلام بودن مدیران و بسیجیان در این عرصه، از عوامل مهم در تسریع کار‌ها می باشد تا در شرایط سخت و دشوار بتوان مشکلات را با موفقیت پشت سر بگذاریم و در مسیر پیشرفت و توسعه کشور گام های موثری برداریم و در پیشگاه امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی سرافراز و سربلند باشیم.
در این آیین با حکم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه باغملک ، برادر بسیجی سیدابوالفضل جعفری به عنوان مدیر روابط عمومی حوزه دو شهری امام حسن مجتبی(ع) منصوب شد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5129

ثبت دیدگاه