• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2

درخشش هنرمندان باغملک در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

  • کد خبر : 819
  • 12 آبان 1400 - 7:41
درخشش هنرمندان باغملک در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان
هنرمندان تئاتر شهرستان باغملک که در بخش آئینی و نمایشنامه‌نویسی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان شرکت کرده بودند موفق به کسب دو جایزه از این جشنواره شدند.

گروه تئاتر منگشت شهرستان باغملک که با نمایش خیابانی «خرس‌بازی به روایت کُمین و جِرین» در بخش آئینی و امیر امیری با نمایشنامه «ارتباط چشمی با مادر» در بخش نمایشنامه‌نویسی در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان شرکت کرده بودند موفق به کسب ۲ جایزه از این جشنواره شدند.

به گزارش آوای باغملک، با اعلام آرا هیات داوران پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان هنرمندان تئاتر شهرستان باغملک موفق به کسب ۲ جایزه از این دوره از جشنواره شدند که به شرح زیر اعلام شد:

کسب رتبه اول و تندیس جشنواره در بخش تحقیق و پژوهش (نویسندگی) برای مجتبی مقدم نویسنده نمایش خیابانی «خرس‌بازی به روایت کُمین و جِرین» به کارگردانی محمدرضا صفاران از گروه تئاتر منگشت باغملک.

کسب لوح تقدیر در بخش نمایشنامه‌نویسی برای امیر امیری برای نمایشنامه‌ «ارتباط چشمی با مادر» از شهرستان باغملک.

نمایش خیابانی «خرس‌بازی به روایت کُمین و جِرین» در بخش‌های زیر کاندیدای دریافت جایزه شد: محمدرضا صفاران برای طراحی فضا و صحنه، محمد برفی‌نژاد و امیررضا برفی‌نژاد در بخش موسیقی.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان از پنج تا ۱۰ آبان ۱۴۰۰ در شهرستان مریوان برگزار شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=819

ثبت دیدگاه