• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
صبح امروز؛

دادستان مرکز خوزستان خبر داد: اعلام ترک فعل برای مدیران متخلف در حوزه ترخیص کالا از گمرکات استان

  • کد خبر : 3886
  • 05 شهریور 1401 - 23:21
دادستان مرکز خوزستان خبر داد: اعلام ترک فعل برای مدیران متخلف در حوزه ترخیص کالا از گمرکات استان
نسبت به اجرای احکام قضایی سایر اموال نیز چنانچه آرایی از سوی دستگاه قضایی یا نهادهای شبه قضایی صادر شود، تسریع لازم صورت خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از اعلام ترک فعل برای مدیرانی که نسبت به ترخیص کالاها و اموال از گمرکات و بنادر استان، کوتاهی یا تخلف داشته‌اند، خبر داد.

صادق جعفری چگنی در بازدید از انبارهای کالا در گمرک و بنادر خرمشهر و در گفتگو با مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری خوزستان، گفت: در این بازدیدها عملکرد دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: بخشی از این مسائل مربوط به پرداخت عوارض و حقوق دولتی است که اقدامات لازم طی فرایند معمول انجام می‌شود اما بخشی از مسئله مربوط به سازمان اموال تملیکی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است که در این خصوص پیگیری‌های لازم از طریق دادستانی مرکز استان و کشور جهت تسریع در ترخیص کالاها در دست اجراست.

جعفری چگنی در خصوص خودروهای موجود در این انبارها، گفت: احکام این خودروها باید در تهران صادر شود که در صورت صدور احکام، تصمیمات لازم جهت اجرای سریع آن اتخاذ می‌شود.

وی تصریح کرد: نسبت به اجرای احکام قضایی سایر اموال نیز چنانچه آرایی از سوی دستگاه قضایی یا نهادهای شبه قضایی صادر شود، تسریع لازم صورت خواهد گرفت.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=3886

ثبت دیدگاه