• برابر با : Saturday - 30 September - 2023
2
معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛

دستگاه های اجرایی در انجام پروژه های عمرانی در شهر همت مضاعف نشان دهند

  • کد خبر : 2934
  • 05 مرداد 1401 - 9:51
دستگاه های اجرایی در انجام پروژه های عمرانی در شهر همت مضاعف نشان دهند
خانچی: ناهماهنگی و کندی سرعت انجام پروژه های عمرانی حلاوت و شیرینی خدمت رسانی را در کام مردم تلخ نکند.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: محمد خانچی در بازدید از روند عملیات اصلاح فنی پل فولاد و همچنین تقاطع غیر هم سطح فلکه دانشگاه شهید چمران از عزم دولت در خدمت رسانی به مردم شریف اهواز خبر داد و افزود: این دو پروژه از پروژه های مهم شهر اهواز می باشد که مشکلاتی در بعد ترافیکی برای مردم شریف اهواز ایجاد نموده است که انتظار می رود دستگاه های مرتبط با کار شبانه روزی و هماهنگی بیش از پیش به تکمیل این دو پروژه سرعت و شتاب مضاعف دهند و با توجه به تعطیلی پل و محدودیت های عبور و مرور ایجاد شده شهرداری یک پروژه در شأن مردم شهید پرور استان به اتمام برساند.

وی ضمن تاکید بر انجام اقدامات بیان کرد: نباید ناهماهنگی دستگاه های اجرایی و کندی سرعت انجام پروژه ها حلاوت و شیرینی انجام پروژه ها را در کام مردم تلخ کند.

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری درپایان ضمن تقدیر از صبر و حوصله مردم شریف اهواز خاطر نشان کرد: خوزستان با روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است که این امر همراهی و صبر مردم شریف استان را می طلبد تا با همدلی بین مردم و مسئولین شاهد استانی آباد در شان مردم شهید پرور باشیم.

در این بازدید محمودی رئیس شورای شهر اهواز، یوسفی معاون عمرانی فرمانداری اهواز،حسینی معاون عمرانی شهرداری اهواز و سایر مسئولین شهری و استانی ایشان را همراهی می کردند.

 

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=2934

ثبت دیدگاه