• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
در اهواز؛

از پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خوزستان بازدید شد

  • کد خبر : 5570
  • 14 آذر 1401 - 18:03
از پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خوزستان بازدید شد
تعامل با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها و مشارکت در انجام امورات فرهنگی حوزه دفاع مقدس جهت اثر گذاری بیشتر در جامعه با ادامه دادن راه شهدا را مورد تاکید قرار داد......

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: سردار «سید حسین ستوده» رئیس سازمان بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به همراه سرهنگ پاسدار «علیرضا قنبری» معاونت نیروی انسانی و سرهنگ «حمید حیدری» رئیس سازمان آموزش و پژوهش بنیاد با همراهی سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان از پروژه در حال ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خوزستان واقع در پارک شهروند اهواز بازدید کردند و در جریان آخرین پیشرفت‌های این پروژه قرار گرفتند.
سردار ستوده در این بازدید ضمن عرض خداقوت به مدیران، ناظران و مهندسین پروژه، رهنمودهایی جهت پیشبرد اهداف و ماموریت‌های اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان مطرح کرد و خواستار سرعت بخشیدن به تکمیل موزه دفاع مقدس استان به جهت اهمیت میزبانی خوزستان از کاروان های میلیونی راهیان نور و زائران اربعین حسینی شد.
رئیس سازمان بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، تعامل با دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها و مشارکت در انجام امورات فرهنگی حوزه دفاع مقدس جهت اثر گذاری بیشتر در جامعه با ادامه دادن راه شهدا را مورد تاکید قرار داد.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=5570

ثبت دیدگاه