• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
در هفتکل؛

۵۵ دانش آموز مسموم ، ۱۸ نفر به اهواز و رامهرمز اعزام شد

  • کد خبر : 6762
  • 14 اسفند 1401 - 15:59
۵۵ دانش آموز مسموم ، ۱۸ نفر به اهواز و رامهرمز اعزام شد
۱۸ نفر از این دانش آموزان به بیمارستان های مادر رامهرمز، امام و رازی اهواز اعزام شدند.....

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل در این زمینه اظهار داشت: مقارن ساعت ۱۴ دیروز شنبه ۱۳ اسفندماه پس از تماس تلفنی که با مرکز فوریت های پزشکی انجام گرفت، پرسنل فوریت های پزشکی سریعا در مدرسه هاجر حاضر شدند و اقدام به خدمات رسانی کردند.
مازیار مولایی با اشاره به اینکه این اتفاق در یک مدرسه دخترانه رخ داده بود گفت: مدرسه دخترانه هاجر که در کنار مدرسه پسرانه پیامبر اعظم قرار دارد، باعث شد که بوی این گاز به مدرسه کناری نیز سرایت کند و تعدادی از دانش آموزان آن مدرسه نیز این بوی تعفن را استشمام کنند.
وی گفت: از لحظه وقوع این حادثه تا مقارن ساعت ۲٠ روز شبنه، تعداد ۵۵ دانش آموز شامل ۵٠ دختر و ۵ پسر با علائم حالت تهوع، ضعف و سرگیجه به بیمارستان محلی شهدای سلامت اعزام و مراجعه کردند.
مولایی با بیان اینکه همه ظرفیت‌های درمانی و فوریت‌های پزشکی و بیمارستان های استان در این حادثه همکاری داشتند، گفت: ۱۸ نفر از این دانش آموزان به بیمارستان های مادر رامهرمز، امام و رازی اهواز اعزام شدند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل افزود: ۱۵ دانش آموز دیگر که وضعیت مساعدتری داشتند در بیمارستان محلی شهرستان هفتکل بستری شدند و تعداد ۲۲ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=6762

ثبت دیدگاه