• برابر با : Sunday - 1 October - 2023
2
سهم حوزه انتخابیه؛

سهم سه شهرستان ایذه ، باغملک و دزپارت از حق آلاینده ها چقدر خواهد بود

  • کد خبر : 4103
  • 14 شهریور 1401 - 0:58
سهم سه شهرستان ایذه ، باغملک و دزپارت از حق آلاینده ها چقدر خواهد بود
۵۰ درصد این اعتبار بزودی به حساب ها واریز خواهد شد ‌و زیر نظر فرمانداری ها در شهرها و روستاها تقسیم میشود و این روند ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: عبدالله ایزدپناه نماینده مردم شریف شهرستان های ایذه ، باغملک و دزپارت با اشاره به تعریف کردن پروژه ها در استان گفت: از ۵ پروژه تعریف شده یکی از آنها عوارض و آلاینده های خوزستان بود که اگر وزارت نفت آن را تقبل میکرد کل استان و شهرستان های آن آباد می‌شدند.
وی بیان کرد: یکسالی در حال رایزنی با وزرا و ریاست جمهوری و تکرار گرفتن حق آلاینده ها بودیم تا آنها متقاعد شدند و ۴ ماه پیش رای دیوان عدالت اداری به نفع خوزستان صادر شد و هزینه بالایی دریافت کردیم.
نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه بعضی از شهرستان ها شاخص عوارض آلایندگی ندارند ادامه داد: در حوزه انتخابی ما پس از بررسی گفتند که حق آلایندگی به شهرستان های ایذه ، باغملک و دزپارت تعلق نمیگیرد و بنده به عنوان رئیس مجمع با نامه نگاری و پیگیری های مکرر موفق شدم با ضریب کمتر تصمیم آنها را لغو کنم و ظرفیت خوبی را برای حوزه انتخابیه خود دریافت کنیم.
وی خاطر نشان کرد: طی یک ماه گذشته شهرستان های ما نیز در ردیف آلاینده ها قرار گرفت و در دو سال آینده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود و ۱۲۶ میلیارد برای باغملک ، ۱۲۶ میلیارد برای ایذه و ۷۹ میلیارد برای دزپارت در نظر گرفته شد.
ایزدپناه در پایان یادآور شد: ۵۰ درصد این اعتبار بزودی به حساب ها واریز خواهد شد ‌و زیر نظر فرمانداری ها در شهرها و روستاها تقسیم میشود و این روند ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://avaybaghmalek.ir/?p=4103

ثبت دیدگاه